El arabasından 92 şubeli markaya


Açıklama: El arabasında dondurma satarak ticarete atılan Muharrem Karateke'nin 1955 yılında temelini attığı Nur Pastaneleri bugün Türkiye geleninde 92 şubeyle hizmet veriyor. Nur Pastaneleri Anadolu Şubesi dün görkemli bir törenle kapılarını açtı.
Kategori: ISPARTA
Eklenme Tarihi: 01 Ocak 2018
Geçerli Tarih: 23 Ocak 2018, 20:52
Site: Isparta Çözüm Gazetesi
URL: http://www.ispartacozum.com/haber_detay.asp?haberID=5148


1955 yılında el arabasında dondurma satarak iş hayatına atılan Muharrem Karateke tarafından temeli atılan Nur Pastaneleri oğlu Fahrettin Karateke tarafından geliştirilerek bugün dev bir zincir haline geldi. Batı Akdeniz'in hemen her kısmında bir şubesi bulunan Nur Pastaneleri, franchising ağını her geçen gün daha da genişletiyor.

En sağlıklı ve güvenilir hammaddeleri, en hijyenik ortamlarda muhteşem lezzetlere dönüştürüp en taze şekilde ve uygun fiyatlarla misafirlerine sunmayı ilke edinen Nur Pastaneleri, Antalya ve ilçeleri ağırlıkta olmak üzere Antalya, Burdur, Isparta'da hizmet veriyor.

Türkiye genelinde 92’nci Isparta’da ise 4’ncü şubesini Modernevler Mahallesi’nde açtı. Nur Pastaneleri Anadolu Şubesi olarak hizmete giren şubenin yöneticiliğini ise Ramazan Küçükcoşkun üstlendi.

Küçükcoşkun, Demokrat Gazetesi’ne yaptığı açıklamada “Bu şubemiz bizim Isparta’daki 4’ncü şubemiz. Bütün ürünler helal gıda sertifikasına sahip ve kesinlikle bir katkı maddesi kullanılmıyor” dedi.

Nur Pastaneleri Anadolu Şubesi’nin kafe tarzında bir anlayışla hizmet vereceğini kaydeden Küçükcoşkun, içecek çeşitleri, hamburger, kahvaltı, tost, tatlı çeşitleri ile geniş bir ürün yelpazesinde müşterilerine hizmet vereceklerini söyledi.

Küçükcoşkun, açılışa bizzat gelen, çiçek gönderme nezaketinde bulunan, mesaj yoluyla ve arayarak kendilerine hayırlı olsun temennisini iletenlere de teşekkür etti.

Nur Pastaneleri Anadolu Şubesi, Modernevler Mahallesi 131. Cadde No: 137 Öncü Rehabilitasyon Merkezi yanında hizmet veriyor.