Isparta Çözüm Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE BİZE ULAŞIN
KÜNYE

HABER ARA


Gelişmiş Arama
resmi ilan

resmi ilan

Tarih 01 Kasım 2017, 11:05

01.11.2017 tarihinde yayımlanan 1202 vilayet nolu resmi ilan;

T.C. ISPARTA
2. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU
2017/2 TLMT.
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri    : İsparta İl, Merkez İlçe. 37 Ada No, 138 Parsel No, KARAAĞAÇ MAHALLESİ EVLENKENEMEVKİİ Mahalle/Mevkii, Taşınmaz Karaağaç mahallesi davraz kayak merkezi yolu bila nolu yerdir taşınmazın 200 metre kadar batısından Antalya-Isparta karayolu geçmektedir, tapuda bağ olan taşınmaz şehir merkezine yaklaşık 4-4,5 km mesafededir, yakınında garnitaş granit Glsparta şubesi, mahrukatçılık sitesi ve yapılaşmalar vardır topografik yapısı düzdür.kıraz arazi vasfında killi ve tınlı toprak yapısındadır, ara parsel durumundadır.
Yüzölçümü        : 121,94 m2
İmar Durumu        : Yok    , İnşaat tarzı Bir kısmı imar planı içerisinde yolda kalmakta . bir kısmının ise imar planı dışında kalmaktadır, mücevir alan sınırları içindedir.
Kıymeti        : 18.603,50 TL
KDV Oranı        : %18
Kaydındaki Şerhler   : Diğer: TAPU KAYDINDAKİ GİBİDİR.
2. Satış Günü    : 15/11/2017 günü 14:00- 14:10 arası
Satış Yeri        : İsparta Adliyesi Sulh Hukuk Mahkemesi yazı işleri müdürlüğü odası -
2NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri        : İsparta İl, Merkez İlçe, 2350 Ada No, 2 Parsel No, İSTİKLAL 2 MAHALLESİ              KIRAÇLAR MEVKİİ Mahalle/Mevkii, Taşınmaz İstiklal 2 mah. Alparslan Türkeş caddesi (DDY üst geçidi)Namık KEmal caddesi ile doğan kımıllı caddesinin kesiştiği bila nolu yerdir, boş arsa konumundadır şehir merkezine yaklaşık 4-5 km mesafededir, etrafında onur stüdyo daireleri, Dr.Sadık Yağcı ağız ve diş sağlığı merkezi, yapılaşmalar, okul cami bulunmaktadır topografik yapısı düzdür, turan               gelikörsün taşınmaz üzerinde 318/17769 hisse paylı dır.
 Yüzölçümü             :10,85 m2
İmar Durumu         : Yok , İnşaat tarzı İmar planı içerisinde yolda ve park sahasında kalmak                    tadır.
 Kıymeti             :1.410,47 TL
KDV Oranı             %18
Kaydındaki Şerhler         Diğer : TAPU KAYDINDAKİ GİBİDİR
2. Satış Günü         15/11/2017 günü 14:20- 14:30 arası
Satış Yeri            Isparta Adliyesi Sulh Hukuk Mahkemesi yazı işleri müdürlüğü odası -
 3NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri            : Isparta İl, Merkez İlçe, 2350 Ada No, 1 Parsel No, İSTİKLAL 2
MAHALLESİ KIRAÇLAR MEVKİİ Mahalle/Mevkii, Taşınmaz istiklal 2 mahallesi, Alparslan Türkeş cad (DDY üst geçidi)Namık KEmal caddesi ile doğan kımıllı caddesinin kesiştiği bila nolu yerdir arsa olarak gözükmekte ve hali hazırda boş arsa konumundadır şehir merkezine 4-5 km mesafededir etrafında yapılaşmalar, DR.sadık yağcı ağız ve diş sağlığı merkezi, okul,cami vs. bulunmaktadır.
Yüzölçümü            : 307,15 m2
İmar Durumu            : Yok   , İnşaat tarzı belediye imar planı içerisinde yolda ve park sa                        hasında kalmaktadır.
Kıymeti            : 39.929,52 TL
KDV Oranı            : %18
Kaydındaki Şerhler           : Diğer : TAPU KAYDINDAKİ GİBİDİR.
2. Satış Günü        : 15/11/2017 günü 14:40- 14:50 arası
Satış Yeri            : İsparta Adliyesi Sulh Hukuk Mahkemesi yazı işleri müdürlüğü odası -
1-İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini, rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2-Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV, 1/2 tapu harcı ile teslim masrafları alıcıya aittir. Tellâllık Harcı, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir.
3-İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4-Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.
5-Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.
6-Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacaktan, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2017/2 Tlmt. sayılı dosya numarasıyla pfîhsjürlüğümüze başvurmaları ilan                         olunur.25/10/2017                        VİNO:01.11.2017/1202


Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İHALE İLANLARI

Düzeltme İhale İlanı

Düzeltme İhale İlanı 23.01.2018 tarihinde yayımlanan Vilayet No:27 düzeltme ihale ilanı;

İhale İlanı

İhale İlanı 22.01.2018 tarihinde yayımlanan Vilayet No: 59 ihale ilanı;

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

SPORTİF DİKDÖRTGEN, TECELLİ ETMİŞKEN.19 Eylül 2017