Isparta Çözüm Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE BİZE ULAŞIN
KÜNYE

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Günaydın 'EVET ÇÜNÜRDEN ARSA ALDIM'

Günaydın 'EVET ÇÜNÜRDEN ARSA ALDIM'

Tarih 10 Nisan 2013, 00:18

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Çünür mahallesindeki yeni şehirle ilgili açıklamalar yapmak üzere basının karşısına çıktı.

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Çünür mahallesindeki yeni şehirle ilgili açıklamalar yapmak üzere basının karşısına çıktı. Günaydın, kendisi ve ailesi ile ilgili imar öncesi arazi aldı şeklindeki iddialara şöyle cevap verdi.

Bu alan önceki belediye başkanlarımızdan Fuat Uyar tarafından yeni şehir için seçildi.. Buranın 18 uygulamasını yapmak bize nasip oldu. Neden geç yaptık? Buranın tapu ve kadastro ayrıca emsal çalışmaları nedeniyle gecikti. Kadastro 2010 yılında netleşti, burası 2009 yılında kesin olarak 18 uygulamasına dahil oldu.

ARSAM VAR

Ben dairelerimi ve arabalarımı sattım tasarruflarımda vardı. Çünürde 6 aydır arsasını satamayan bir vatandaştan biri 1600, diğeri 1800 metrekare civarında arsa aldım. Herkesin mülk edinme hakkı vardır. Çünürde 1977 de Fuat Uyar döneminde başlayan çalışmaya ben 2009 yılında mülk edindim. O tarihten bu tarihe herkes buranın imar alanı olduğunu zaten biliyordu. Bunlar boş konuşmalardır'' dedi.

ZEMZEM TOWERDE DAİRE ALDI

Belediye başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Balaman'ın kendisi için hacca gittiği dönemde belediyeden maaş aldı iddilarına ise ben ceketsiz gelip eşime çocuğuma yatlar katlar zemzem towerda villalar almadım dedi. Günaydın, eşinin belediye şirketlerinden maaş aldığı iddilarına ise mevcut servetinin kendisine fazlasıyla yettiğini babasının servetine bile ihtiyacı olmadığını belediyeden haram para alacak kadar enayi olmadığını ifade etti.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

ISPARTA

“Isparta’da arsa sorunu yok”

“Isparta’da arsa sorunu yok” ODG Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Gezer, bir süre sonra arsa sahiplerinin müteahhitlere kendilerinin gideceğini ...

Lokomotif sektör hayvancılıkta önemli adım olacak proje

Lokomotif sektör hayvancılıkta önemli adım olacak proje Hayvancılıkta örnek olacak proje

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

SPORTİF DİKDÖRTGEN, TECELLİ ETMİŞKEN.19 Eylül 2017